ГОРОСКОП|

faceline

Alternative content

Get Adobe Flash player


Логін       
Пароль    
Забули пароль? 
 
 Розширений пошук
 
\\ СЕРВІСИ \\
   Мобільні приколи
   Жовті сторінки
   Автомобілі
   Новини
   Мапи
   Робота
   Знайомства
   Нерухомість
   Аукціон
   Гороскоп
   Листівки
   TВ-програма
   Погода
Знайомства
Я:
Найти:
Возраст:
-- лет
Где:

Нові анкети
Любовь 25 Знакомства анкеты девушек Львов Украина
Alina, 24
Ева 22 Знакомства анкеты девушек Херсон Украина
Ева, 22
Мелиса 24 Знакомства анкеты девушек Киев Украина
Мелиса, 24
Марина 21 Знакомства анкеты девушек Киев Украина
Марина, 21
Kate Rina 28 Знакомства анкеты девушек Киев Украина
Kate Rina, 28
 
СТРІЛЕЦЬ (23 листопада - 21 грудня)

СТРІЛЕЦЬ й ОВЕН
Вже древні мудреці стверджували, що Стрілець - це доповнення до Овна. Любов між ними приходить із першого погляду, а "коротке замикання" - ще задовго до одруження. Шлюбний союз між ними взагалі обіцяє бути гармонічним і благополучним. Стрілець завжди й постійно спрямований на пошуки істини, і тут його найкращим помічником буде саме Овен, тому що наукові суперечки, бесіди й диспути між обома саме й ведуть до цієї мети. Часто можливо й такий розвиток подій: якщо забаритися з оформленням шлюбу, то із упевненістю можна вважати, що "поїзд пішов", і наша пара розійдеться на тім же пероні й буде чекати наступного поїзда, щоб виїхати вже з іншим партнером.
На початку любовної епопеї Стрілець направляє всі розмови й думки тільки убік ЗАГСу, але якщо цей період починає затягатися, то його відвідують сумніви в правильності вибору партнера. Будь-яка повільність і коливання викликають у його душі розлад, і союз може лопнути, як мильна булька. Але слід зазначити, що відносно висновку шлюбу ініціатива виходить тільки від Овна.
Жінки-Овни, як правило, швидко й легко справляються зі своїми Стрільцями. Їхня рішучість завжди бере гору над коливними почуттями Стрільця. Доти, поки Стрілець буде радитися тільки зі своїм Овном, і керуватися тільки його поглядами й думками, його точкою зору - усе буде добре в їхньому сімейному житті. Але як тільки він задумає шукати ради поза будинком, обмінюватися думками з іншими людьми, то легко можна пророчити, до чого ці пошуки призведуть і які знахідки вони знайдуть.

СТРІЛЕЦЬ і ТЕЛЕЦЬ
Шлюбний союз між Тельцем і Стрільцем приречений на загибель, так як не має під собою ні найменшої твердої опори. Одне тільки фізичне притяжіння - ця барвиста мильна булька, що лопається від найлегшого вітерцю життя.

СТРІЛЕЦЬ і БЛИЗНЮКИ
Цей шлюбний союз не відрізняється благополуччям, тому що ці знаки перебувають у гороскопі в опозиції (повні протилежності), і обидва партнери дивляться на життя кожний зі своєї дзвіниці, мають свою точку зору. Хоча це якоюсь мірою і збагачує їхні духовні запити, підвищує їхній рівень, однаково, крім розбратів і розладу цей шлюб принести нічого не може.
Те, що обидва прагнуть до всякого роду змін, зламів і перестановок, тяжіють до всього нового, незвіданого, невипробуваного, що обидва безупинно міняють свої погляди і переконання, думки і світогляд, як і вічне щиросердечне занепокоєння, розхитують нервову систему і психіку і тільки збільшують і ускладнюють проблему даного шлюбного союзу. Правда, нудьзі тут прижитися ніде і ніколи, тому що вона негайно виривається з коріннями. І все-таки приходить день, коли ці два метеори як злетілися, так і розлітаються, щоб більше ніколи не зустрічатися на життєвому шляху.

СТРІЛЕЦЬ і РАК
Стрілець має ту життєву силу й енергію, які так притягають Рака й фізично, і духовно, але все-таки між ними можлива лише ідеальна дружба й ділове співробітництво. Їхній шлюбний союз приречений на провал, тому що в підсумку відбудеться явний розлад і розрив. Їх "розводить" суперечливість і несхожість поглядів і думок, переконань і світоглядів.

СТРІЛЕЦЬ і ЛЕВ
Тут спостерігається двоїста картина. Шлюбний союз між Стрільцями й жінками-Левами приречений на невдачу й провал. Уже незабаром після шлюбу Стрілець пускається в ризиковані пошуки нових любовних переживань. Левиці теж не квапляться почати строге життя замужньої дами. Все це порядком ускладнює спільне життя, що розпочалося.
Зовсім інша картина проглядається, коли в даному шлюбному союзі він є Левом, а вона - Стрільцем. Якщо Лев буде перебувати в тумані сумнівів, у вічних загадках і здогадах, то Стрільці в шлюб приходять вже з великим інтимним досвідом. Вони дуже вміло, і мистецьки подають інтим з кухні любові прямо на підносі. Подібність темпераментів і характерів обох є запорукою прекрасного союзу, у якому Лев рятує свою "Стрільчиху" від марних порівнянь одного партнера з іншим.

СТРІЛЕЦЬ і ДІВА
Незважаючи на велике фізичне тяжіння, цей шлюбний союз досить проблематичний. Тут позначається й розходження в темпераменті, і в поглядах на життя. До відомої своєрідності й ретельно розпланованого розпорядку життя Діви бідному Стрільцеві звикнути зовсім не просто. Його втримує від розриву тільки одна принада - це ощадна книжка або великий банківський рахунок Діви. Але вся бідао у тому, що дотягтися до них у бідного Стрільця немає ніякої можливості. Стрілець починає замислюватися, згадуючи про колишні вільні часи й мріючи про привабливі простори там - за обрієм. Його дратують щовечірні лекції Діви про користь праці, про перспективи й реальні можливості, про борг і відповідальність.
І Стрілець ніяк не може второпати і зрозуміти, чому навіть любов повинна бути скована й загнана в "табір строгого режиму із прогулянками тільки за розкладом". І розуміючи нежиттєвість такого шлюбу, Стрілець "піднімає вітрила" і зникає в невідомих далечінях.
Правда, цей промах Діва буде пам'ятати все життя, але чи допоможе їй це?

СТРІЛЕЦЬ і ТЕРЕЗИ
Між ними може складатися міцний і щасливий шлюбний союз, але тільки при дійсній взаємній любові. Тоді відпадають взагалі будь-які ускладнення.
Тут немає домашніх війн, навіть локального характеру, тому що партнери розуміють один одного з півслова, а на дрібні грішки не звертають ніякої уваги. Крім того, немає такого чоловіка-Стрільця, якого жінка-Терези не змогла б зачарувати й ощасливити. А для чоловіків-Терезів дорожче за все перемога над жінкою-Стрільцем. Але все-таки найкращий варіант той, де він - Стрілець, а вона - Терези. У цих випадках вони разом задумують і загальні плани, і програму соціального підйому, своє майбутнє.

СТРІЛЕЦЬ і СКОРПІОН
Шлюбний союз між цими партнерами неблагополучний. Зате в цьому випадку ймовірні прекрасні дружні відносини, не виключене й ділове співробітництво, але тільки на основі взаємної довіри й розуміння.
Романтичні відносини мають більше шансів на виживання, якщо чоловік є Стрільцем, а жінка - Скорпіоном.

СТРІЛЕЦЬ і СТРІЛЕЦЬ
Цей шлюбний союз відрізняється жвавістю й веселістю, багатим досвідом і забавними інтимними іграми. Взагалі в ньому буває багато чого: бурхлива діяльність і часті відрядження, туристичні поїздки й подорожі, раптові сюрпризи з обидвох боків, тому що при нагоді обидва партнери не відмовляються "попаcтися на чужих пасовищах". Правда, нервова система обох згодом витончується до товщини волосся, а отут уже недалеко й до кризи.
Ролі в домашніх "спектаклях" виконуються темпераментно й з великою наснагою. Обидві сторони висловлюються прямо, відкрито й відверто, не соромлячись глядачів, після чого відчувають повне задоволення від виступу. І це анітрошки їх не стомлює. Навпаки, з новими силами й у нових варіантах вони починають грати життєвий сценарій, але вже з новим акторським складом.

СТРІЛЕЦЬ і КОЗЕРІГ
Цей тандем буває більш вдалим у тих випадках, якщо між обома партнерами існує фізичне тяжіння і якщо Козеріг зуміє сексуально задовольнити Стрільця. У противному випадку, сімейне життя почне розпадатися й розладжуватися може не відразу, але неминуче.
Чоловік-Козеріг діє на свою партнерку заспокійливо, а Стрілець - у найкращому разі як кавовий сурогат перед сном.
Жінки-Козероги вірять своїм партнерам доти, поки все йде більш-менш гладко й солодко, і поки всі обіцянки збігаються з реальним ходом подій. А жінка-Стрілець витратить багато років і ще більше сил на те, щоб партнер по шлюбу навчився її цінувати й поважати.

СТРІЛЕЦЬ й ВОДОЛІЙ
Для благополучного союзу тут є непогані задатки. На життя обидва партнери дивляться майже однаковими очами, подібно поводяться в різних життєвих ситуаціях. Обидва цінують волю й незалежність, обидва самостійні.
Між ними існує й фізичне тяжіння. Найкращий варіант тут той, де Водолій - чоловік, а Стрілець - жінка, тому що саме "стрельчиха" може переконати свого Водолія в тім, що вона сама найкраща жінка на світі, і створена тільки для нього. Цей гіпноз діє доти, поки Водолій не піднесе їй перший сюрприз, що нерідко залишається останнім.
Гірше обстоят справи між Стрільцем і жінкою-Водолієм. Спочатку доведеться неабияк помучитися й перестраждати через його вічну нерішучість і щиросердечний розлад. Уже тільки з однієї цієї причині їхні відносини стають проблематичними. Чоловік-Водолій постійно вимагає для себе пільг і переваг, а винести це може далеко не кожна жінка. Тому при бажанні зберегти шлюб доводиться шукати шляхи компромісу, і прекрасній "Водолійці" доводиться бути сімейним психотерапевтом або гіпнотизером.

СТРІЛЕЦЬ і РИБИ
Незважаючи на можливість сильного фізичного тяжіння, шлюбний союз між цими партнерами досить проблематичний. Існуючі між ними протиріччя настільки ґрунтовні, що перебороти їх практично неможливо.
Стрілець завойовує свою "рибку" тільки штурмом, не даючи їй навіть отямитися. А потім їй доводиться або звикати до всьому, або вистрибувати з негостинного акваріума й "робити ноги". Хоча чоловік-Стрілець і звітує щовечора досить правдоподібно про те, де був, чому затримався й т.д., але потім з'ясовується, що це були за відрядження, які курси підвищення кваліфікації та інше, та інше.
Честолюбні прагнення жінок-Стрільців дуже нервують чоловіків зі знака Риб, відволікаючи їх з миру фантазій, примушуючи до справи й праці. Тут союз може бути більш міцним і стійким, якщо чоловік-Риби тяжіє до вільних і творчих професій, особливо до занять живописом, літературою або музикою. У цьому випадку й самі жінки-Стрільці зацікавлені в продовженні спільного життя.

 Овен
21.03-20.04
 Телець
21.04-21.05
 Близнюки
22.05-21.06
 Рак
22.06-23.07
 
 Лев
24.07-23.08
 Діва
24.08-23.09
  Терези
24.09-23.10
  Скорпіон
24.10-22.11
 
  Стрілець
23.11-21.12
  Козоріг
22.12-20.01
  Водолій
21.01-19.02
  Риби
20.02-20.03


 Горящие туры
Экскурсионные автобусные туры по Европе
Экскурсионные автобусные туры по Европе

Новогодние туры 2009-2010
Новогодние туры 2009-2010

Горнолыжные туры 2009-2010, горные лыжи 2009-2010
Горнолыжные туры 2009-2010

Свадебные туры, медовый месяц
Свадебные туры

Недорогой отдых в Крыму, горящие туры в Крым из Киева, дешевые авиабилеты в Крым
Недорогой отдых в Крыму, горящие туры в Крым из Киева, дешевые авиабилеты в Крым

Недорогой отдых на Азовском море, горящие туры на Азовское море
Недорогой отдых на Азовском море, горящие туры на Азовское море

Недорогой отдых в Турции, Турция горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Турцию
Недорогой отдых в Турции, Турция горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Турцию

Недорогой отдых в Болгарии, горящие туры в Болгарию из Киева, дешевые авиабилеты в Болгарию
Недорогой отдых в Болгарии, горящие туры в Болгарию из Киева, дешевые авиабилеты в Болгарию

Недорогой отдых в Португалии, Португалия горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты в Португалию
Недорогой отдых в Португалии, Португалия горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты в Португалию

Недорогой отдых в Израиле, Израиль горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты в Израиль
Недорогой отдых в Израиле, Израиль горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты в Израиль

Недорогой отдых в Хорватии, Хорватия горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Хорватию
Недорогой отдых в Хорватии, Хорватия горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Хорватию

Недорогой отдых в Черногории, Черногория горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты в Черногорию
Недорогой отдых в Черногории, Черногория горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты в Черногорию

Недорогой отдых во Франции, Франция горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты во Францию
Недорогой отдых во Франции, Франция горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты во Францию

Недорогой отдых в Испании, Испания горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты в Испанию
Недорогой отдых в Испании, Испания горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты в Испанию

Недорогой отдых в Греции, Греция горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Грецию
Недорогой отдых в Греции, Греция горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Грецию

Недорогой отдых на Кипре, горящие туры на Кипр из Киева, дешевые авиабилеты на Кипр
Недорогой отдых на Кипре, горящие туры на Кипр из Киева, дешевые авиабилеты на Кипр

Недорогой отдых в Египте, горящие туры в Египет, дешевые авиабилеты в Египет
Недорогой отдых в Египте, горящие туры в Египет вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Египет

Недорогой отдых в Таиланде, горящие туры в Таиланд, дешевые авиабилеты в Таиланд
Недорогой отдых в Таиланде, горящие туры в Таиланд вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Таиланд

Недорогой отдых в Тунисе, горящие туры в Тунис, дешевые авиабилеты в Тунис
Недорогой отдых в Тунисе, горящие туры в Тунис вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Тунис

Недорогой отдых на Джербе, горящие туры на остров Джерба, дешевые авиабилеты на Джербу
Недорогой отдых на Джербе, горящие туры на остров Джерба вылет из Киева, дешевые авиабилеты на Джербу

Горящие туры на Кубу, недорогой отдых на Кубе, дешевые авиабилеты на Кубу
Горящие туры на Кубу вылет из Киева, недорогой отдых на Кубе, дешевые авиабилеты на Кубу

Недорогой отдых в Доминикане, горящие туры Доминикана, дешевые авиабилеты в Доминикану
Недорогой отдых в Доминикане вылет из Киева, горящие туры Доминикана, дешевые авиабилеты в Доминикану

Недорогой отдых на Сейшелах, Сейшелы горящие туры, дешевые авиабилеты на Сейшельские острова
Недорогой отдых на Сейшелах, Сейшелы горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты на Сейшельские острова

Недорогой отдых на Мальдивах, Мальдивы горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты на Мальдивские острова
Недорогой отдых на Мальдивах, Мальдивы горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты на Мальдивские острова

Недорогой отдых в ОАЭ, ОАЭ горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты в ОАЭ
Недорогой отдых в ОАЭ, ОАЭ горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты в ОАЭ

Недорогой отдых на острове Маврикий, горящие туры на Маврикий из Киева, дешевые авиабилеты на Маврикий
Недорогой отдых на острове Маврикий, горящие туры на Маврикий из Киева, дешевые авиабилеты на Маврикий

Недорогой отдых на Шри-Ланке, Шри-Ланка горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты на Шри-Ланку
Недорогой отдых на Шри-Ланке, Шри-Ланка горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты на Шри-Ланку

Недорогой отдых на Канарах, Канары горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты на Канары
Недорогой отдых на Канарах, Канары горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты на Канары

Недорогой отдых в Китае, Китай горящие туры, дешевые авиабилеты в Китай
Недорогой отдых в Китае, Китай горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Китай

Недорогой отдых в Японии, Япония горящие туры, дешевые авиабилеты в Японию
Недорогой отдых в Японии, Япония горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Японию

Горящие туры в Непал, недорогой отдых в Непале, дешевые авиабилеты в Непал
Горящие туры в Непал вылет из Киева, недорогой отдых в Непале, дешевые авиабилеты в Непал

Недорогой отдых во Вьетнаме, Вьетнам горящие туры, дешевые авиабилеты во Вьетнам
Недорогой отдых во Вьетнаме, Вьетнам горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты во Вьетнам

Недорогой отдых в Новой Зеландии, Новая Зеландия горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты в Новую Зеландию
Недорогой отдых в Новой Зеландии, Новая Зеландия горящие туры из Киева, дешевые авиабилеты в Новую Зеландию

Недорогой отдых в Индии, горящие туры в Индию вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Индию
Недорогой отдых в Индии, горящие туры в Индию вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Индию

Недорогой отдых в ЮАР, ЮАР горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты в ЮАР
Недорогой отдых в ЮАР, ЮАР горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты в ЮАР

Недорогой отдых в Кении, Кения горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Кению
Недорогой отдых в Кении, Кения горящие туры вылет из Киева, дешевые авиабилеты в Кению

Отдых на море, цены 2009 -- Украина (Крым, Одесская область, Херсонская область, Николаевская область), Турция, Египет, Хорватия, Черногория, Мальдивы, Канары
 ГОРОСКОПИ
 Щоденний
 Характеристики
 Сумісність
 Китайський гороскоп
 Квітковий гороскоп
 Гороскоп друїдів
 Зороастрійський гороскоп

реклама
 реклама    розміщення інформації    контакти
 

faceline

Alternative content

Get Adobe Flash player

 

UA & Inter.net, 2001-2012. All Rights Reserved.
Designed by KlePatCh